Nasıl Destek Alabilirim.

1 Giriş yap veya Kayıt ol
2 Teklif İsteyiniz
3 Teklifi & Onaylayın

Sayet problem yaşarsanız, Lüften bize ulaşın veya e-mail gönderebilirsiniz. info@enomensoft.com . Teşekkürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 9:00 - 18:00
Cumartesi - 9:00 - 17:00PM
Pazar günleri sadece randevu alarak!

HAKKIMIZDA

ENOMENSOFT olarak değişik sektörlere yönelik geliştirdiğimiz yazılım ve yazılım çözümlerinin yanı sıra firmaların özel ihtiyaçlarına göre değişik platformlarda yazılımlar geliştirilmektedir. Müşterilerimize katma değer sağlayan yazılım çözümlerimizi üretirken yazılım teknolojilerindeki gelişmeler yakından takip edilmektedir. Yazılım çözümlerimiz sektörde dikey pazarları hedeflenerek uyarlamaya özen gösterilerek hem üretim hem de hizmet sektörlerine uygun şekilde sunulmaktadır. Ürettiğimiz ve geliştirdiğimiz yazılım projelerimizin doğru bilgiye ve hedefe ulaşabilmesi, müşterilerimizin etkin ve verimli şekilde kullanabilmesi için ayrıca tarafınıza danışmanlık hizmeti verilmektedir. Teknoloji ve süreç uzmanlığına sahip deneyimli danışmanlık kadrosu ile dinamik ve çözüm odaklı hizmetler verilmekte, kurum ve işletmelerin bilgi teknolojisi yatırımlarından maksimum faydayı sağlamaları hedeflenmektedir. Müşterinin isteği doğrultusunda yazılım geliştirme ortamı olarak anlık ihtiyaçlara göre müşteri ofisi veya kendi ofisimiz kullanılmaktadır.

VİZYONUMUZ

Doğrudan ve iletişime açık olan, bilgi ve teknoloji üretiminde yetkilendirmenin önemine inanan ve buna uygun iş ortamını oluşturan, temel değerlerimiz doğrultusundaki iş ahlakımızdan, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyen seçkin bir çözüm ortağı olmaktır.

MİSYONUMUZ

Bütün bilişim alanlarında uluslararası nitelikte kurum ve kuruluşların gereksinimi olan verimli kaliteli ürün ve hizmetleri geliştirmeye açık, araştırmacı, yaratıcı, çözüm odaklı ortamlar oluşturulmaktadır. Ürün ve hizmetlerimiz ile müşterilerimizin teknolojiye gerçek zamanlı olarak bağlanmalarına yardımcı olunmakta, karmaşık, zorlu problemleri çözen atılımlar yaratılmaktadır.

Entegrasyon Partner
Yukarı